Türkiye'nin en iyi Bungalov Ev üreticisi

Hafta içi: 08:00 - 18:00

Pazar: KAPALI

Sertifikalı Ürünler

Ürettiğimiz tüm ürünler TSE Standartındadır.

Teklif Alın: 0545 455 84 61

Kozluk Mah D100 yanyol no 12/1 54200 Erenler / Sakarya

Trabzon Bungalov Ev Yapımı

Trabzon Bungalov Ev Yapımı

Ülkemizde Trabzon yöresi ormanlık ve ağaçlık alanları ile tatilcilerin en çok tercih ettikleri yerlerdendir. Yemyeşil doğası ve ormanları ile klasik tatil anlayışında uzakta olması özellikle avantajdır. Yaz ve kış boyunca içerisinde yer alan bungalov evler özellikle bu yörede popülerdir.  Trabzon Bungalov ev yapımı   evler bu bölge yapısından dolayı  ahşap malzemeden yapılır. Bölgenin özelliğinde genellikle ormanlık alanlarda ve bahçelik alanlarda tasarlanan evlerdir. Bu evler bölgede genellikle 1,5 katlı küçük ve konforlu doğaya uygun tasarlanmıştır.

Trabzon Üçgen Ev Fiyatları

Çatı modelinin üçgen şekilde olması bu evlerin en büyük özelliklerindendir. Ev fiyatları modellerine göre farklılık gösterir Dış yapısında ve iç malzemesinde kullanılan malzemeler fiyatları etkiler. Bu malzemeler;  Dış ve iç cephe dekoratif ahşap boyalar, bina içinde ve dışında kullanılacak elektrik ile su tesisatları, çatı, ısı ve su yalıtım sistemleri ve  dış cephe ahşap koruyucular şeklindedir.

Ayrıca ahşap zemin, ahşap kapı, ahşap pencere olarak fiyatlandırmalar yapılır. Üçgen şeklinde küçük evler  doğanın zor şartlarına göre  kolay taşınıp monte edilmesine bağlı olarak maliyetlendirilir.

Trabzon Üçgen Ev Maliyeti

Üçgen ev maliyetlerin en önce   metrekaresine ve  malzemelerin kullanılması fiyatları ve maliyetleri etkiler. Özellikle yapı olarak küçük olan bu evlerin. İç cephe malzemesinde ve dış cephe malzemesinde kullanılan malzemelerin bir maliyeti vardır.  Trabzon Bungalov ev yapımı   Evler tercihe göre büyük yada küçük olarak tasarlanır. Küçük evler için oluşacak oda ve diğer kullanım alanlarının maliyetleri farklıdır. Örneğin; küçük üçgen evlerde cam ve diğer tesisatlar daha az maliyetlidir.

Trabzon Ahşap Ev İçi

Ahşap içi ev modellerinde dizayn olarak doğaya uyumlu  doğal kütükler ve ürünler kullanılır. Genellikle konsepte bağlı olarak ahşap evlerin iç dekorasyonu ahşap malzemeler kullanılır. Ahşap evler genellikle malikane, ahşap villa, ahşap köşk, ahşap yalı şeklinde modelleri de olan rahat evlerdir.  Trabzon Bungalov ev yapımı   Ahşap evler; ahşap karkastan oluşan iç karkas ve lambri kaplama ile tasarlanan evlerdir. Ağaçlar kurtlanma, böceklenme ve mavi yeşil küflenmeye karşı sağlam kimyasallar ile üretilir.


Trabzon Ahşap Ev Modelleri

Ahşap evler modellerine göre çok çeşitlidir. Özellikle ağaç ve ahşaptan oluşan bu ev modelleri tercihlere göre değişir. Ormanlık alanlar da üçgen ve bungalov şeklinde özellikle ormanlık alanlara uygun ahşap ev modelleri vardır. Ağaçlık alanlarda tercih edilen bu evler  günlük ihtiyaçlarını ve temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına birçok özellikten oluşur. Tek  katlı ya da çatısı ile birlikte bir buçuk katlı olan bu evlerde sadece kütükler kullanılır. Özellikle ahşap ev modelleri villa, mandu ahşap, kır ahşap evleri şeklindedir.


Trabzon Ahşap Ev Firmaları

Ahşap ev üretimi gerçekleştiren ve farklı modeller sunan birçok firma bulunur.  Trabzon Bungalov ev yapımı ahşap ev firmaları genellikle evlerin boyutunu mimarisini kişilerin tercih ve zevkleri doğrultusunda oluşturur. Özellikle evlerde kullanılacak ahşap ve diğer malzemeler için firmalar talep alırlar. Firmaların kullanmış olduğu malzeme ev modellerinin fiyatını ve sunumunu etkiler. Ayrıca firma evlerin iç tasarımında buhar veya nem bariyeri kullanılır. Dıştaki ve içteki kaplama lambiri malzemeleriyle döşerler.

Trabzon Bungalov Fiyatları

Geniş verandaya ve dış çatısının dizaynına ve iç mimarisine göre fiyatlandırılır. Evlerin  metrekare büyüklüğüne ve kullanılan malzemesi bungalov ev fiyatlarını belirler. İç mimarisi  alan ve yer döşemesinde   kullanılan malzeme  fiyat aralıklarını belirler. Günlük hayatın getirdiği zor koşullar insanların bu bölgeye ve  bungalov evlere yönelmesini sağlamıştır.

Bungalov evlerin ormanlık alanlarda ve ağaçlık alanlarda olması doğa huzur ve tüm dinlenme ihtiyaçlarını karşılar. Bungalov evler genellikle ağaçtan yapılır.  Trabzon Bungalov ev yapımı   tasarımlarına göre normal ev ya da ağaçların arasında yüksek olarak tasarlanan evler vardır.

Trabzon bölgesinde ahşap veya bu evlere sahip olmak için firmamız hizmet veriyor.

Comments are closed.
Son Yorumlar
    Kategoriler
    About
    We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.