Türkiye'nin en iyi Bungalov Ev üreticisi

Hafta içi: 08:00 - 18:00

Pazar: KAPALI

Sertifikalı Ürünler

Ürettiğimiz tüm ürünler TSE Standartındadır.

Teklif Alın: 0216 706 56 16

ADİL MAH DEMOKRASİ CAD. YENİŞEHİR SOK. NO :4, 34935 Sultanbeyli/İstanbul

Beykoz Ahşap Veranda Yapımı

Beykoz Ahşap Veranda Yapımı

Beykoz ahşap veranda yapımı işlemlerinde müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Yeni teknolojiye sahip araçlarımız, eğitimli teknik ekibimiz ve ustalarımız ile evlerinize hayal edemeyeceğiniz güzelliklere sahip verandalar yapıyoruz. Ev ve iş yerinizin dekorasyonu ne olursa olsun geniş ürün seçeneklerimiz ile mükemmel dekorasyonlara imza atıyoruz.

Veranda beton ve ahşap yapı fark etmeden tüm evlere mükemmel uyum sağlar. Yapıldığı alana bambaşka ve mükemmel bir hava katar. Ayrıca uygulanan bu modeller evin satış fiyatlarına da büyük katkılar sağlar. Evin hem maddi hem de manevi değerini artırmak için sizlerde tercih edebilirsiniz. Beton verandaların kullanımı daha zor ve meşakkatlidir. Ayrıca bulunduğu ortamda her zaman soğuk bir hava oluşturur.

Veranda modelleri özellikle bahçeli ve müstakil evlerde çok şık bir görüntü oluşturur. Profesyonel bir alan elde etmek için işi mutlaka uzmanlarına bırakmalısınız. Kendiniz yapmaya çalıştığınız zaman maddi kayıplar yaşamanız mümkündür. Bu nedenle firmamızı tercih ederek kısa sürede hayal ettiğiniz alanı oluşturabilirsiniz. Ustalarımız veranda yapımını tamamlarken sizler nasıl dekore etmeniz gerektiğiniz ile ilgilenebilirsiniz.

Beykoz Ahşap Veranda Fiyatları

Beykoz ahşap veranda fiyatları belirlenirken dikkate alınan bazı hususlar vardır. Verandanın uygulanacağı alanın büyüklüğü, işlem için kullanılan ahşabın türü ve kalitesi, verandanın modeli, işin tamamlanması için gereken personel sayısı, kullanılan araç ve gereçlerin maliyeti dikkate alınır. Her firmanın müşterilerine sunduğu fiyat teklifleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle araştırmadan firmaya karar vermeyiniz.

Beykoz ahşap veranda fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Afrika ağaçlarından uygulanan veranda modellerinin maliyeti yüksek olduğu için fiyatları da atar. Ayrıca fiyatların artmasına neden olan bir diğer kriterde işçiliğin fazla olmasıdır. Bazı modellerde oyma şekiller istenir. Bu şekillerin verilmesi için el işçiliğine ihtiyaç duyulur. Tarihi doku oluşturmak ve otantik bir hava yaratmak için oyma modelleri alabilirsiniz.

Veranda alanı önceki yıllarda çok fazla talep gören bir yapı değildi. Zaman içerisinde insanlar evde keyifli vakit geçirmenin tadına vardıkları için son yıllarda çok fazla talep görmeye başladı. Bu nedenle sektöre yeni üretici firmalar dâhil oldu. Sadece ahşap malzeme kullanılarak üretilen bu yapı tamamen profesyonellerin işidir. Ahşabın tanınması, montaj işlemi ve verniklenmesi titizlik ve teknik bilgi ister. Profesyonelliğinden emin olmadığınız firmalardan alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Beykoz Ahşap Veranda Uygulaması

Beykoz ahşap veranda uygulaması işlemi öncesi uygulanacağı mekânın analizini gerçekleştiriyoruz. Verandanın kurulacağı zemin ve yüksekliğin dayanıklılığı kontrol edilmelidir. İskele üzerine yerleştirileceği için zemin şartları çok önemlidir. İlk olarak veranda zemini oluşturulur.  Taşıyıcı iskelet dayanıklı inşa edilmelidir. Zaman içerisinde kayma sorunu olursa büyük sağlık problemlerine yol açabilir. Toprak üzerine kurulacak modellerde drenaj işlemi yapılmalıdır.  Toprağın kayması bütün konstrüksiyonun kaymasına neden olabilir.

Taşıyıcı iskele evin mimari yapısı ile uyum içinde olmalıdır. Zemin tamamlandıktan sonra doğru ve kaliteli ürünler ile üst katmanı yerleştiriyoruz. Ahşap paneller birbiri ile geçmeli olduğu için bu aşama genellikle çok kolaydır. Kurulum aşamasından sonra koruyucu adımına geçiyoruz.

Ahşabın herhangi bir zarar görmemesi için koruyucu sürmek gerekir. Koruyucu madde mutlaka darbelere ve suya karşı dayanıklı olmalıdır. Yağmur ve kar sularından herhangi bir zarar gelmemesi için suya dayanıklı ürün seçimi gerekir. Beykoz ahşap veranda uygulaması ustalarımızın teknik bilgileri sayesinde kısa sürede güvenle tamamlanıyor.

Veranda modelini bahçe ile tamamen bütünleştirmek isterseniz bir ya da iki basamak merdiven yapabiliriz. Uyguladığımız bütün modellerin hepsinde ahşap merdivenler yer alıyor. Merdiven işlemi tamamlandıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Firmamız üretimini yapmış olduğu ürünlerde sıvı izolasyonu olmasına büyük önem verir. 

Beykoz Ahşap Veranda Ustası

Beykoz ahşap veranda ustası birbirinden şık ve görkemli ürünleri sizlere sunar. Firmamız bünyesinde çalışan ustalarımız evlerinizin bahçelerine, balkonlarına, teraslarına ve istediğiniz diğer alanlarına ahşap veranda modellerini yapabiliyorlar. Ustalarımız her zaman güler yüzlü ve profesyoneldir. İşlem sırasında aklınıza takılan her türlü soruyu ustalarımıza sorabilirsiniz. Ustalarımızın tecrübesi müşterilerimizin istekleri ile birleşir. Bu sayede müşterilerimizin memnun kalacağı modeller ortaya çıkar.

Beykoz ahşap veranda ustası çok iyi ahşap bilgisine sahiptir. Farklı ülkelerin kültürlerinden esinlenerek modeller geliştirilebilir. Zaman ilerledikçe teknolojinin gelişmesi ile klasik modellerin dışına çıkılmıştır. Ustalarımız sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek her zaman vizyonlarını genişletiyorlar.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda üretim yapıyoruz.

Beykoz Ahşap Veranda Nedir?

Beykoz ahşap veranda nedir dediğimizde aklımıza ilk gelen ahşap ve estetik bir görüntüdür. Özellikle bahçe bölümüne açılan verandalar çiçekler ile süslenebilir. Veranda ilk olarak Hint mimarisinde kullanılmıştır. Bu nedenle günümüz modellerinde de Hint esintilerini görebilirsiniz.  Verandanın çatı örtüsünü faklı renklerde seçebilirsiniz. Su yalıtımının yapılması Çin 3 milimetre kalınlığında bir membran yerleştirilir. Malzemenin özelliği sayesinde ince yapısı olan bu membran asla su geçirmez.

Veranda yaz aylarında büyük avantajlar sağlamasının yanında kış aylarında da büyük faydalar sağlar. Kar ve yağmur sularının evin içerisine girmesini engeller. Ukrayna çamı kullanılarak üretilen modellerin daha dayanıklı olduğu söyleniyor. Firmamız müşterilerimizin bütçelerine ve evlerine uygun modelleri üretebiliyor. Üretimde kullanılan ürünün kalitesi arttıkça maliyeti de artar.

Ahşap veranda fiyatlarını sizlere sunduğumuz farklı ödeme seçenekleri ile rahatça ödeyebilirsiniz. Verandaları böceklenmemesi için özel bir işlemden geçirilmesi gerekir. Ustalarımız en son aşama olarak emprenye aşamasını yaparlar. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım imkânı sunar. Veranda temizliği kullanım ömrünü uzatır. Haftada bir uygun temizlik malzemesi ve su yardımı ile temizleyebilirsiniz.

Temizlik işleminde kimyasal içerikli ürünler ahşabın yapısını bozar. Ahşap yapısı itibari ile sıvıları içerisine çeker. Emprenye işlemi sonucunda emiciliği azalsa da kimyasal ürünler yüzeye zarar vererek iç kısmına nüfuz edebilir. Çürüme sorununu ortadan kaldırmak için kimyasal malzemelerden uzak durmalısınız. Ustalarımız ürün teslimi sonrasında bakım ve temizlik işlemleri hakkında detaylı bilgi verir.  Yılda bir defa cilalama işlemi dışında bakım yapılmasına gerek yoktur.

Ahşap verandalar depreme dayanıklı ve çevreye karşı duyarlı olduğu için tercih edilir. Malzeme bakımında insan sağlığına ve diğer canlılara herhangi bir zararı yoktur. Hava kirliliği ve çevre kirliliğini engeller. Bahçe zemini ile birleşen ahşap toprağa herhangi bir zarar vermez. Yüksek nem, ağır kar birikmesi ve fırtınalı havalardan kesinlikle etkilenmez.

Beykoz Ahşap Veranda Modelleri

Beykoz ahşap veranda modelleri uygulanacak binanın mimarisine ve bahçenin durumuna göre değişiklik gösterir. Veranda kurulumunun ne kadar dikkatli yapılması gerekiyorsa dekorasyon işlemi de o kadar dikkatli olmalıdır. Verandanın içerisine ahşap sandalyeler, ferforjeler ve ev tekstil ürünleri konulabilir. Teknik ekibimiz dekorasyon hakkında sizlere yardımcı olabilir.

Beykoz veranda modelleri ihtiyacınızı karşılamak ve kaliteli ürünlere sahip olabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Profesyonel hizmet verdiğimiz için sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Firmamız hakkında bilgi almak için web sitemizde yer alan eski müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Kendimizi geliştirmek ve yenilemek adına farklı mimarilere sahip binaların veranda modellerini özenle hazırlıyoruz. Müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışıyoruz ve her zaman üretimlerimizde müşterilerimizin isteklerini baz alıyoruz.

 

Comments are closed.
Son Yorumlar
Kategoriler
About
We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.