Türkiye'nin en iyi Bungalov Ev üreticisi

Hafta içi: 08:00 - 18:00

Pazar: KAPALI

Sertifikalı Ürünler

Ürettiğimiz tüm ürünler TSE Standartındadır.

Teklif Alın: 0216 706 56 16

ADİL MAH DEMOKRASİ CAD. YENİŞEHİR SOK. NO :4, 34935 Sultanbeyli/İstanbul

Ahşap Çardak Fiyatları

Ahşap Çardak Fiyatları

Günümüzde ahşap  sistemlerin kullanımı gittikçe artmaktadır. İnsanların akşama dönüş çabası   natürelliği aramasından kaynaklanmaktadır. Ahşap yapıların insanların psikolojisini olan etkilerinin de olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Ahşap çardak fiyatları kalitesine göre ve kullanılan ürüne göre değişebilir. Ucuz kalitesiz ve sağlam olmayan çardak iileri yapan firmalarda mevcuttur bu gibi firmalardan uzak durmak hem insanların sağlığı açısından hem de bütçelerin korunması açısından önemlidir. Ahşap çardaklar ve kamelyalar düşük maliyetlerle keyifli zaman geçirmenin en kolay yollarıdır. Aileler çardaklar içerisinde semaverlerle hoş sohbetler içerisinde edilen muhabbetten keyif alırlar. İmkanı olan ve evlerinin bahçesinde  çardak,  kamelya tarzı yapılar isteyenler,  tecrübeli ustalar ve kaliteli ekip ile müşterisine  yardımcı olmaya çalışıyor.

 Ahşap Çardak Alınırken dikkat Edilecek Hususlar

 

Çardaklar  son zamanlarda en çok aranılan bahçe yapılarıdır. Son yıllarda çok revaçta olan çardak kullanımı dolayısıyla pek çok model de  ortaya çıkmıştır. Ahşap ev sistemleri, ahşap verandalar yapmakta olan pek çok firma da vardır. Çok firma olmasına karşın bu iş tecrübe ve iyi bir ekip gerektirir. Hele ki çardak gibi bahçeye dolgun bir görünüm kazandıracak olan yapılar için kullanılacak sanatsal işlemeler var ise zorunlu bilgi ve kabiliyet gereklidir. Ahşap çardaklar inşa edilirken işçilik ve tasarım da önemlidir. Mevcut evin dokusuna göre inşa edilebilen ahşap çardaklar estetik bir görünüm de sağlıyor. Ahşap çardak yapımlarında çatı kısma lambri veya çam malzemeden ve iç kısmı ise ladin ağaçlardan üretilebilmektedir. Tamamen ahşap yapılar olup keresteler atölyelerde emprenye uygulamasına tabi tutularak mantar ve küf oluşumunu engelleyecek bir koruma sağlanmıştır. Ahşap çardaklar alınırken çatının üzerine koyulacak membran da önemlidir. Çardak yapılırken kaliteli ve şişmeyen bir ahşaptan yapılmış olması uzun ömürlü olmasını sağlar. Çardak yaptırırken mutlaka emprenye uygulamasını sorulmalıdır.

 Ahşap Çardak Dekorasyonu

Ahşap çardaklar en iyi şekli dekore edildiklerinde estetik görünüme katkı sağlamış olurlar. Müşterinin tamamen isteğine ve ihtiyacına göre oluşturabilecek çardaklar firmamız tarafından yapılabilmektedir. Ayrıca hali hazırda yapılmış olan örnekleri de müşterilere gösterip hazır  yapılmış çardaklar  üzerinden değişikliğe gidilebilir. Yapım aşamasında müşterinin istekleri göz önünde bulundurulmalıdır. Çardak direkleri için dekorlama işleminde kuru çiçekler veya sarmaşıklar seçilebilir. Gerçek sarmaşıklar gerçek çiçekler uygun bakımı yapabilecek durumda ise olanlar için en iyi dekorlardır. Çardaklarda uygun masa ve sandalye seçimleri de dekorasyon için önemlidir. Hazır çardak sistemleri olarak satın alma imkanı vardır. Çardak içerisinde çardağın tasarımına uygun masa ve banklar bulunabilir.  Ahşap çardak fiyatları çardağa eklenecek ekstra malzemeler ile de değişmektedir.

Ahşap Çardak Yaptırmak İçin Tercih Edilen Firmalar

Piyasada çok ucuz hammadde kullanarak çardak İnşaatı yapan firmalar bulunmaktadır. Firmamıza ait gerçek müşteri yorumlarını değerlendirip kaliteli ekibimiz ve tecrübeli uzman ustalarımıza danışabilir ve fikir alınabilir. İşini titizlikle yerine getiren firmamız yapacağı işlerde garanti sağlamaktadır. Fazla maliyet gösteren firmalardan uzak durmak gerekir. Bahçe çardakları için camlı veya camsız özellikte olanlar da tercih edilebilir. Firmanın zemine göre yapacağı çardak projesini  müşterinin isteğine göre şekillendirmesi de mümkündür. Daha önceden yapılmış ahşap çardak modellerine bakmak firma tercihinde önemlidir. Müşteriye gereksiz maliyetler çıkarmadan, en kısa sürede monte edilebilen çardakların yapımı firmamızın deneyimli ıstaları ile kolaylaşır. İstenen ürün ve modele göre ahşap çardak fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Yapılacak olan ahşap çardaklar çatı örtüsü üzerinden fiyatlandırılır.  Ayrıca firmamızdan yapılması istenen çardak için ücretsiz keşif ve randevu talebinde bulunabilir.

Ahşap Çardak Modelleri

 

Ahşap çardaklar müşterinin isteğine göre dikdörtgen, sekizgen veya altın olarak tercih edilebilir. Tüm ürünler ithal birinci sınıf fırın kurusu boyasına boyanabilir, dayanıklı malzemelerle işlenebilir. Çardaklar istenilen boy ve ebatta hazırlana bilmektedirler. Yazın sıcağından koruyarak keyifli zaman geçilmesine olanak sağlayan ahşap çardak modelleri bahçelerinde görünümünü estetik hale getirecektir. Ahşap çardakların yapımında genellikle ithal çam veya emprenyeli Sibirya Çamı kullanılabilir. Ahşap çardak modelleri hızlı kurumları sayesinde çok geçmeden ailelerin bahçelerinde olur. Çardak yapımında kullanacak keresteler ithal Çamlardan da olabilirler. Kerestelerde budak  da bulunabilir. Firmamız çardak yapımında çürük , özürlü  kereste kullanmaz ve reçine, iç kabuk, kopuk, böcek deliği gibi olumsuzluklar olan keresteleri kullanmaz. Müşterinin kesesini ve sağlığını düşünerek hareket eden bir firmayız.

Ahşap Kamelya Modeli Seçimi         

Firmamızca daha önce yapılan çalışmalar ve benzersiz güzel modellerin kataloglardan seçebilir veya değişiklik istenebilir. Eğer seçilen model üzerinde değişiklikler olacak ise deneyimli ustalarımız ile görüşülerek fikir alışverişinde bulunarak müşteriye yardımcı olunmaya çalışılır. Firma olarak en güzel ve ortama en uygun çağıdan seçimi için müşteriye yardımcı olunur. Çardağın yapılacağı zeminde çok önemli olduğundan zemin ile ilgili görüşler ve çardağın altına uygulanacak zemin metodu da tecrübeli ustalar tarafından karar verilerek  müşteri ile değerlendirilir. Çardakların yapılacağı zenginlerin altı nemli ve çok sulu olmamalıdır eğer böyle bir ortamda çardak yapılması isteniyor isek zeminin beton ile kaplanması gerekebilir. Çardağın ahşaplarının topraktaki nemden zarar görmemesi gerekir dolayısıyla arasındaki mesafenin de belli bir düzeyde olması gereklidir.

Çardak Mobilyaları

Çardağın genişliğine göre mobilya seçimi de önemlidir. Yapılan Çardaklar var olan ev sistemlerine uygun olarak seçilmelidir. Bu türlü bir seçenek ev ve çardak uyumunun bahçeyle bütünleşmesini sağlar. Çardakların yapılış şekline göre içine de dekorasyon amaçlı ve kullanışlı bahçe mobilyaları ile düşünebilir. Bahçe mobilyaları genellikle dış hava şartlarınan etkilenmeyen malzemeden yapılırlar. En iyi kalitede malzemeler seçilerek Çardakların estetik görünümüne katkı sağlanabilir. Asma çardaklar ve  kapalı çardaklar için seçilebilecek mobilyalar ayrılırlar. Çardakların içerisine bahçe masa sandalye modelleri en uygunları seçilmelidir. Bu seçim bambu veya plastik masa sandalye olabilir. Bütçeye ve bahçeye en uygun model seçimi  yapıldıktan sonra içine kullanım alanını kısıtlanmayan mobilyalarla dekorasyon yapılmalıdır. Çardağın içinde kalabalık ailelerin rahatça oturabileceği ve hareket alanının daraltmayan şekilde mobilyalar seçilmelidir. Model seçimi yaparken sadece aile fertleri değil misafirleri de düşünerek mekana göre büyükçe bir çardak tercih etmek gerekir.

 

En Uygun Çardak Fiyatları Hangi Firmanındır?

Amacı müşteriye hizmet olan firmamız yapılan işlere kendi garantisini verir. Kısa zamanda zarar görmeyecek en sağlam birinci sınıf materyallerden hazırlanan çardaklar ve monteleme işleminde çardağa zarar vermeyecek türde bir vidalama sistemi kullanan firmamız kaliteli hizmet almak isteyen müşterilere bölgesinde hizmet vermektedir. Bir telefon ile randevu alınıp keşif gezisinin yapılabileceği unutulmamalıdır. Müşterinin kafasına takılan her soruda deneyimli ustaları ile görüşme fırsatı bulabilecektir. Hazır çardakların seçimi ile en kısa sürede bahçelerin estetik görünümünün değişebileceği unutulmamalıdır. Haftalarca beklemeye son. Kaliteli bir ekip, iyi iletişim sahibi ustalar ile en kısa sürede istenilen mekanları güzelleştiriyoruz. Model ve yer seçimi konusunda kararsız kalan müşterilere en kullanışlı yeri avantajları ve dezavantajlarıyla anlatabilecek değerli ustalarıyla firmamız müşterinin hayalindeki çardağa kavuşmasını sağlıyor. Yapılacak değişikliklerin mühendislik hesaplarıyla olup olmayacağı detaylı işlenip değerlendiririler. Yapılan işlerin geri dönütünün  ok olumlu olduğu ve referansı kuvvetli bir firma olarak hayallerinizdeki çardağa sizleri kavuşturuyoruz. En kaliteli malzemeye en uygun fiyatlarla sahip olmak için bir randevu alabilirsiniz.

Comments are closed.
Son Yorumlar
Kategoriler
About
We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.